آموزش شروع بازی پوکمون گو به همراه نکات و ترفندهای مقدماتی

پوکمون ها در همه جا دیده می شوند، از بچه های کوچک تا افراد مسن همه در خیابان ها به دنبال پوکمون می گردند. این بدین معنی است که کمپانی نیتندو توانسته به طرز شگفت انگیزی رقبای خود را کنار بزند و همچون گذشته، نام خود و بازی اش را در سراسر جهان بدرخشاند. پس از آشنایی اولیه و نحوه ی دانلود و نصب بازی پوکمون گو در مطالب قبلی، وقت آن رسیده که به آموزش اصلی بازی بپردازیم. در ادامه بصورت کامل، محیط و آیتم های Pokémon Go را به شما معرفی خواهیم کرد و همچنین نکات و ترفندهایی که نیاز است برای شروع بازی بدانید را شرح خواهیم داد.

 

پیش از هر چیز حتماً برای دانلود و نصب بازی Pokémon Go ، مطالب قبلی ما را مطالعه نمایید :

آموزش کامل دانلود و نصب بازی پوکمون گو (Pokémon Go) در اندروید و آی او اس

نکات امنیتی و جلوگیری از سرقت اطلاعات در بازی پوکمون گو Pokemon Go

 

معرفی نحوه ی بازی پوکمون گو

 

اگر هنوز با نحوه ی بازی آشنا نیستید می توانیم بصورت مختصر بگوییم که در Pokémon Go شما باید به داخل خیابان ها رفته و با استفاده از جی پی اس گوشی به دنبال موجودات خشن ولی بامزه ای به نام پوکمون بگردید. وقتیکه در نزدیکی خود یک پوکیمون مشاهده کردید نیاز است که آن را شکار کنید و برای این کار هم از توپی به نام پوک بال Pokéballs استفاده خواهید کرد. در ابتدای بازی و پس از عضویت تان، بصورت تمرینی سه پوکمیون را بر روی نقشه مشاهده خواهید کرد. وقتی بر روی یکی از آنها ضربه بزنید دوربین باز شده و باید با حرکت دادن گوشی، پوکیمون را پیدا کرده و پوک بال را به سمت او پرتاب کنید تا شکار شود. پس نگران نحوه ی کلی بازی نباشید، به همین سادگی است و در همان بخش های تمرینی همه چیز را یاد خواهید گرفت. اما در ادامه به سراغ موارد مهمتر همچون معرفی اصطلاحات رایجی که در این بازی به کار می روند و معرفی کامل آیتم ها خواهیم پرداخت.

 

شکار کردن پوکمون

 

معرفی اصطلاحات بازی پوکمون گو

 

در اینجا به شرح مختصر و مفید نام ها و اصطلاحاتی که در سراسر بازی با آنها برخورد خواهید کرد، می پردازیم :

 

پوک استاپ ها Pokéstops اینها نقاطی در نقشه هستند که با علامت مستطیل آبی رنگ نمایش داده می شوند و پس از مراجعه به این مکان ها قادر خواهید بود آیتم های گوناگونی را بر اساس شانس خود جایزه بگیرید. برای کسب دوباره ی آیتم از این نقاط نیاز است که به مدت 10 دقیقه صبر کنید.

 

پوک بال ها Pokéballs این توپ ها برای شکار کردن پوکمون ها و همچنین ساختن تیم استفاده خواهند شد. بنابراین در هنگام گرفتن یک پوکمون باید دقت کرده و سعی کنید پوک بال های بیشتری را هدر ندهید.

 

ماژول های تحریک کننده Incense و فریب دهنده Lure شما می توانید از این آیتم ها برای جذب بیشتر پوکمون ها به اطراف خود، بهره ببرید. در ابتدا، این ها برای ساختن یک تیم بزرگ بسیار حیاتی هستند که بعداً قادر خواهید بود از آنها در جنگ ها یا معامله های خود استفاده کنید.

 

باشگاه ها Gyms از لول 5 به بالا در دسترس خواهند بود و تمام بازی نیز درباره ی همین ها است. باشگاه ها در نقاط موردعلاقه و نشانه گذاری شده بنا شده اند و مکان هایی هستند که در آن تیم ها و بازیکنان به نبرد با یکدیگر می پردازند و برای قوی تر کردن تیم خود و در نتیجه به دست آوردن منافع شخصی، تلاش می کنند.

 

انجمن ها Factions اینها تیم هایی هستند که پس از رسیدن به لول 5 قادر به درخواست عضویت در آنها می باشید. انجمن ها، تعیین کننده ی رنگ باشگاه ها می باشند و شما بعد از اینکه به لول 5 رسیدید می توانید یکی از این انجمن ها را با توجه به رنگ دلخواه خود (آبی، قرمز و زرد) انتخاب کنید.

 

معجون Potions ، معجون فوق العاده Super Potions و نجات دهنده Revives بعد از یک نبرد دشوار، نیاز به استفاده از این آیتم ها خواهید داشت تا پوکمون شما ریکاوری شده و برای جنگ بعدی آماده شود.

 

آب نبات Candy و انرژی زا Stardust – این ها پوکمون شما را قوی تر و تکامل یافته تر خواهند کرد و مخصوصاً برای گرفتن باشگاه های بیشتر، حیاتی خواهند بود.

 

تخم های شانس Lucky Eggs این تخم های شانس می توانند میزان XP کسب شده توسط شما را به مدت 30 دقیقه دو برابر کنند.

 

تخم پوکمون ها Poké Eggs شما قادر خواهید بود این تخم ها را با قرار دادن در ماشین جوجه کشی (Incubator) و طی کردن مسافت تعیین شده، پرورش داده و یک پوکمون جدید را متولد کرده و به تیم خود اضافه کنید.

 

تمشک Razz Berry این تمشک ها از لول 8 به بعد باز خواهند شد و با استفاده از آنها قادر خواهید بود پوکمون های وحشی را راحت تر شکار کنید.

 

رد پا Footprint – این علامت ها در منوی Nearby نمایش داده می شوند و شما را به سمت پوکمون ها هدایت می کنند. علامت سه رد پا به این معنی می باشد که پوکمون از شما دورتر است. اما هیچ علامتی وجود ندارد که نشان دهد پوکمون خیلی به شما نزدیک است.

 

خُب، اکنون شما آماده ی بازی و سرعت گرفتن هستند. بعد از این نکاتی را شرح خواهیم داد که هر چه بهتر شما را در بازی پوکمون گو به پیش می برند …

 

1) خاموش کردن حالت واقعیت افزوده (AR)

 

بدون شک همین حالت واقعیت افزوده یا AR است که توانسته سبک طراحی Pokémon Go را منحصر به فرد کند اما از آنجایی که هنوز در نسخه های ابتدایی بازی هستیم این قابلیت با ایرادات زیادی رو به رو است. مهمترین این مشکلات، مصرف بسیار بالای باتری و همچنین سخت افزار دستگاه می باشد که گاهاً باعث هنگ کردن یا کرش کردن بازی خواهد شد. بنابراین طبق گفته ی اکثر بازیکنان، بهتر است این ویژگی را خاموش کنید و راحت تر به بازی بپردازید.

 

حالت AR بازی پوکمون گو

 

خوشبختانه خود توسعه دهندگان، امکان غیرفعال کردن این حالت را در بازی گنجانده اند. برای این کار کافیست وقتیکه یک پوکمون را بر روی صفحه مشاهده کردید، بر روی دکمه ی AR در گوشه ی سمت بالا راست صفحه ضربه بزنید. علاوه بر این، خاموش کردن حالت واقعیت افزوده باعث می شود که پوکمون در مرکز صفحه قرار گرفته و در نتیجه پرتاب پوک بال و شکار کردن او بسیار راحت تر شود.

 

2) همه ی پوکمون ها را بگیرید

 

این یکی دیگر از نکته های ساده می باشد اما برای کسانی که آن را رعایت کنند بسیار ارزشمند خواهد بود. همانطور که نگاه کردن به لیست پوکمون های بازی وسوسه برانگیز است باید سعی کنید تمامی نوع های پوکمون را شکار کنید. این بدین علت است که می توانید به سرعت آنها را به سراغ پرفسور فرستاده و آب نبات های خاص مربوط به آن پوکمون را دریافت کنید. چرا این کار مهم است؟ به این خاطر که آب نبات ها و انرژی ها هستند که باعث تکامل پوکمون های شما خواهند شد.

 

تکامل پوکمون ها و دریافت آب نبات از پرفسور

 

برای مثال اگر تعداد زیادی پوکمون از نوع Pidgeys بگیرید، باید به سرعت بررسی کنید که کدام یک از آنها قوی تر از بقیه بوده و از CP و HP بالاتری برخوردار است. بعد از اینکه پوکمون موردنظر را پیدا کردید نیاز است که آن را نزد خود نگه دارید. سپس اولین Pidgey موردنظر را انتخاب کرده و در منوی پایین صفحه، بر روی گزینه ی Transfer ضربه بزنید.

 

پس از آن باید فرآیند انتقال را تایید کنید و سپس پرفسور یک آب نبات Pidgey برایتان آماده می کند. بعد از اینکه 12 عدد از آن را به دست آوردید، قادر خواهید بود تا Pidgey باقیمانده را به Pidgeotto ارتقاء دهید. پس از آن دوباره می توانید این مراحل را تکرار کرده و با تبدیل Pidgeotto ها به Pidgeot ، مسیر تکامل این پوکمون را طی کنید.

 

هر نوع پوکمون برای ارتقاء نیاز به مقدار مشخصی آب نبات دارد و نیاز است که پیش از شروع فرآیند تکامل از آن مطلع شده و به همان مقدار پوکمون هایی که قدرت کمتری دارند را به پرفسور انتقال دهید.

 

3) احساس خوش شانسی می کنید؟ تخم های شانسی را با دقت جمع آوری کنید!

 

اگر بازی احساس سخاوتمندی کند ممکن است شما را در موقعیت به دست آوردن یک تخم مرغ شانسی Lucky Egg قرار دهد. حتماً می پرسید که این دیگر چیست؟ خُب، با اینکه ما اولین تخم شانس خود را با استفاده در بدترین زمان ممکن، هدر دادیم، اما بالاخره پاسخ اصلی این سوال را یافتیم.

 

در واقع، یک Lucky Egg می تواند میزان XP که در 30 دقیقه ی آینده کسب می کنید را دو برابر کند. وقتیکه به لول 8 می رسید باید شروع به جمع آوری تعدادی از آنها کنید. لازم به ذکر است این تخم های شانس قابل خریداری از طریق فروشگاه بازی هم هستند.

 

Lucky Egg بازی پوکمون گو

 

خُب، از آنجایی که این تخم ها فقط برای نیم ساعت کار می کنند بدون شک شما نیز قصد دارید زمانی از آنها استفاده کنید که مطمئن باشید بیشترین مقدار XP ممکن را کسب خواهید کرد. در نتیجه برای این کار، پیش از روشن کردن تایمر Lucky Egg خود مطمئن شوید که یک کوله از پوکمون های تکامل یافته، مقدار زیادی انرژی زا (Stardust)، یک تحریک کننده (Incense) یا فریب دهنده (Lure) و همچنین مقدار کافی پوک بال (Pokéballs) به همراه دارید. و مهمترین نکته اینکه مطمئن باشید در نزدیکی یک ایستگاه (Pokéstop) و باشگاه (Gym) هستید.

 

شما همچنین ممکن است قصد داشته باشید تمام پوکمون هایی که بر سر راه تان قرار می گیرد را با استفاده از یک ماژول فریب دهنده (Lura Module) به خود نزدیک کرده و به یک دفعه شکار کنید تا با توجه به فعال بودن Lucky Egg ، مقدار قابل توجهی XP کسب کنید.

 

Lure Module در بازی پوکمون گو

 

پس از اینکه Lure Module آغاز به کار کرد و تمام پوکمون های خود را تکامل دادید، به نزدیکترین باشگاه رفته و با دزدی باشگاه هایی که به رنگ قرمز هستند و دشمنان قسم خورده ی شما می باشند، میزان XP خود را بالا ببرید.

 

اگر هم باشگاه به رنگ قرمز نبوده و متعلق به تیم شما بود می توانید با تکرار چندین حمله، اعتبار آن را افزایش دهید. همچنین مطمئن شوید که از انرژی زا های اضافه برای افزایش سطح و قدرت پوکمون خود، استفاده کنید. این ها همه مواردی بودند که میتوانند میزان XP را به بالاترین حد ممکن رسانده و در نتیجه با دو برابر شدن آن توسط Lucky Egg ، به مقدار قابل توجهی تبدیل شوند.

 

4) راهنمای Nearby خود را بشناسید

 

موارد گیج کننده ای درباره منوی Nearby و اینکه چگونه کار می کند، وجود دارد. ممکن است متوجه متر کوچکی که در گوشه ی سمت راست پایین صفحه وجود دارد، شده باشید و وقتیکه روی آن ضربه می زنید، لیستی از پوکمون های نزدیک به خود را مشاهده خواهید کرد. وقتیکه در اوایل بازی هستید، این لیست بصورت عمده سایه ها را شامل می شود زیرا که هنوز با انواع مختلف پوکمون ها رو به رو نشده اید. اما هرچه که در بازی پیش بروید و پوکمون های جدیدتری را شکار کنید، این لیست کامل تر شده و می تواند دقیقاً به شما بگوید که چه پوکمونی در نزدیکی شما حضور دارد.

 

فاصله ی پوکمون با شما، توسط علامت رد پایی که در زیر تصاویر وجود دارد نمایش داده می شود. بنابراین باید در هنگام راه رفتن، حواستان به رد پاهای موجود و در نتیجه نزدیکی خود با پوکمون باشد. متاسفانه بسیاری از بازیکنان از این بخش غافل هستند و با سر در گمی به دنبال پوکمون می گردند.

 

پیدا کردن پوکمون با استفاده از Nearby

 

حال برای دنبال کردن یک پوکمون خاص می توانید این طرح کلی را مشاهده کرده و صفحه ی Nearby را به همان صورت باز بگذارید. این کار به شما اجازه ی پیگیری لحظه ای پوکمون موردنظر را می دهد. هرچه که پوکمون موردنظر در بالا و سمت چپ باشد به این معنی است که به شما نزدیک تر است و هرچه که در پایین و سمت راست باشد به معنی دور بودن آن است. بدون شک این ترفند ساده می تواند تا حد زیادی شما را از سایر بازیکنان جلو بزند و با سرعت هر چه بیشتر در بازی پیشرفت کنید.

 

5) گردش با یک همراه

 

اگرچه Pokémon Go می تواند بصورت انفرادی بسیار لذت بخش باشد اما اگر می خواهید به سرعت رتبه ی خود را بالا ببرید، پیشنهاد می کنیم که با چند بازیکن دیگر همراه شده و بصورت گروهی به بازی بپردازید. وقتیکه در بازی به لول 5 رسیدید، پوکمون گو به شما اجازه می دهد تا از میان تیم های آبی، زرد و قرمز یکی را انتخاب کنید. تیمی که بر می گزینید اساس نبردهای باشگاهی خواهد بود. باشگاه ها در نقشه با دایره ی نقطه ای حول خود، نمایش داده می شوند و هربار که یک باشگاه را تسخیر کنید، می توانید مدعی آن برای تیم خود شوید.

 

باشگاه ها در بازی پوکمون گو

 

حال اگر با بازیکنی دیگر ولی در تیم مخالف همراه باشید و یک باشگاه پیدا کنید، یک ترفند خیلی جالب وجود خواهد داشت که باعث افزایش XP هر دو طرف خواهد شد. کافیست ابتدا باشگاه را به تسخیر خود در آورده و سپس آن را به وسیله ی دوست خود از دست بدهید و تا می توانید این فرآیند را تکرار کنید. این کار باعث می شود اکس پی هایی که از طریق گرفتن یک باشگاه یا دفاع از آن به دست می آید بین شما رد و بدل شده و هر دو مقدار قابل توجهی XP کسب کنید. قادر خواهید بود این کار را تا وقتیکه بازیکن دیگری به جمع شما اضافه نشده و ادعای رقابت نداشته باشد، تکرار کنید.

 

6) ذخیره ی دیتا و باتری با استفاده از نقشه ی آفلاین

 

همانطور که می دانید پوکمون گو یک بازی شدت اعتیادآور است و با این حال متاسفانه مقدار زیادی از دیتای اینترنت و همچنین شارژ باتری را مصرف می کند. به خصوص اینکه در خیابان ها به اینترنت وای فای دسترسی ندارید و مجبور به استفاده از اینترنت سیم کارت هستید. خوشبختانه مواردی وجود دارند که می توانند به بهینه سازی مصرف اینترنت و باتری اسمارت فون شما در هنگام بازی کمک کنند. رعایت این نکته ها توانایی شما را در بازی افزایش نخواهد داد بلکه باعث می شود بتوانید مدت طولانی تری به بازی پرداخته و در نتیجه پوکمون های بیشتری را کسب کرده و هر چه سریعتر به لول های بالاتر برسید.

 

اولین نکته ی پیشنهادی ما استفاده از نقشه ی آفلاین گوگل می باشد. از آنجایی که این بازی از API گوگل مپ استفاده می کند، قادر خواهید بود پیش از اجرای بازی، نقشه ی ناحیه ی موردنظر خود را دانلود کرده و در نتیجه از استفاده ی مداوم پوکمون گو از اینترنت و همچنین شارژ باتری جلوگیری کنید.

 

دانلود نقشه آفلاین گوگل

 

برای دانلود نقشه ی آفلاین گوگل می توانید وارد اپلیکیشن Google Maps شده و بر روی علامت برگر که در نوار جستجوی بالای صفحه قرار دارد ضربه بزنید. سپس وارد قسمت Offline areas شده و بر روی علامت به اضافه (+) ضربه بزنید. بعد از آن می توانید محل کنونی خود را به لیست اضافه کرده و فایل نقشه ی آفلاین را دانلود نمایید. راهنمای تصویری این کار را می توانید از این آموزش مشاهده و مطالعه نمایید.

 

راه دیگری که وجود دارد این است که منطقه موردنظر خود را بر روی نقشه جستجو کرده و سپس در پایین صفحه بر روی نام آن ضربه بزنید. هم اکنون نوار اطلاعات منطقه ی موردنظر نمایش داده می شود و از همان قسمت می توانید به دانلود نسخه آفلاین نقشه ی آن محل بپردازید.

 

7) نکته های دیگر بهینه سازی مصرف باتری و اینترنت در هنگام بازی پوکمون گو

 

کارهای بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که می توانید جهت کاهش مصرف شارژ باتری و دیتای اینترنت انجام دهید. اول از همه مطمئن شوید که دستگاه شما بصورت خودکار در هنگام روشن بودن اتصال دیتا، اپلیکیشن ها را بروزرسانی نکند. بدین منظور اگر از آیفون استفاده می کنید گزینه ی Wi-Fi assist موجود در صفحه تنظیمات را خاموش کنید. کاربران اندروید نیز می توانند به صفحه تنظیمات رفته و گزینه ی Update Apps automatically only through Wi-Fi را انتخاب کنند.

 

شما همچنین می توانید مرورگرهایی که دارای قابلیت نگه داری دیتا (Data-Conserving) هستند را بر روی اسمارت فون خود دانلود و نصب نمایید. برای مثال مرورگر Opera Mini این اجازه را به شما می دهد که میزان دیتای استفاده شده توسط سایت ها را محدود نمایید. کاربران مرورگر کروم نیز می توانند بخش Chrome Data Saver را بررسی کنند.

 

App data usage بازی پوکمون گو

 

علاوه بر این، اپلیکیشن های بسیار زیادی هم هستند که بصورت پس زمینه اجرا می شوند و بدون اینکه شما خبر داشته باشید از دیتای اینترنت شما مصرف می کنند. برای متوقف کردن این برنامه ها در آی او اس می توانید به صفحه Settings و سپس بخش General رفته و گزینه ی Background App Refresh را خاموش کنید. اگر هم قصد ندارید این کار را برای همه برنامه ها انجام دهید می توانید در همان صفحه بصورت جداگانه اپلیکیشن ها را انتخاب کرده و متوقف کنید.

 

کاربران اندرویدی نیز بدین منظور می توانند به صفحه Settings و سپس Data Usage رفته و لیستی از اپلیکیشن های در حال استفاده از دیتا را مشاهده نمایند. پس از این می توانید بر روی برنامه هایی که قصد متوقف کردن اتصال دیتای آنها دارید ضربه زده و سپس گزینه ی Restrict app background data را فعال نمایید.

 

خُب، اینها نکاتی بودند که هر بازیکن پوکمون گو نیاز است از آنها مطلع باشد. اگر مطالب بالا را بصورت کامل مطالعه کرده باشید می توانید در بازی تا حد بسیار خوبی پیش بروید. البته نکات، ترفندها و استراتژی ها فراوان اند و هرچه سریعتر سعی می کنیم آنها را به شما عزیزان نیز معرفی کنیم. اگر شما نیز نکته و ترفندی دارید لطفاً آن را با ما و سایر کاربران ترفندها به اشتراک بگذارید.

 

 

چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.23
[ 26 رای ]

ارسال دیدگاه

انتشار یافته : 124 ، در انتظار بررسی : 164
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند. در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.

aboalfazl ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام اقا هرکاری میکنم نمیتونم بازی رو دان کنم میش لینگ اصلی بازی رو بدین ممنون میشم

امیر محمد ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام..

متاسفانه به دلیل دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود بازی از سایت برداشته شده است ..

bahram ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام من بازی ریختم نصب کردم الانم لولم سه شده دوروزه پوکمون نمیتونم پیدا کنم قبلا روی نیربی میزدم یکی انتخاب میکردم تو نقشه یه جاسبزه ها برگاش تکون میخورد میرفتم اونجا پوکمون میگرفتم الان برگه ها تکون نمیخورن نمیتونم پیداشون کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

parsa ۹ مرداد ۱۳۹۵

نقشه Nearby فقط برای این استفاده میشه که بدونید چه نوع پوکمون هایی نزدیکتون هست و با استفاده از اون نمیشه محل اونها رو شناسایی کرد

تمرکزتون رو روی این چنین مواردی قرار نداده و به گشتن در محل های دیگه بپردازید

وقتی بازی باز میشه و همه چیز درسته مشکلی وجود نداره جز اینکه تو شهر شما پوکمون نباشه

جلیل ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام لطفا زود تر جوابمو بدید وسوسه شدم بازی کنم ولی از سایت های خارجی که دانلود میکنم دانلود میشه بعد میگه خطای تفسیر اندرویدمم۴.۳.۰هست

parsa ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام برای اجرای بازی نیاز به اندروید ۴.۴ و بالاتر دارید

Aryan ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام من لول ۵ هستم چطوری عصو یک تیم بشم شهر چالوس در استان مازندارن زندگی میکنم

parsa ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام، به یک باشگاه مراجعه کرده و مشاهده می کنید که صفحه ی انتخاب تیم باز میشه

Mostafa ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام همگی
من رسیدم به لول ۶ ولی هنوز انتخاب تیم برام نیومده, کسی نمی دونه دلیلش چیه؟
اینم عکس:
http://uupload.ir/files/dzni_capture+_2016-07-31-00-19-53.png

parsa ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام، باید نزدیک یک باشگاه بشید تا پنجره ی انتخاب تیم نمایش داده بشه

رضا ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام
من نمیدونم از کدوم قسمت میتونم وارد یک تیم بشم. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
لول پنج هستم

parsa ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام نزدیک یک باشگاه بشید سپس مشاهده می کنید که بصورت خودکار پنجره ی انتخاب تیم باز میشه

Ali ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید ببخشید من چطور میتونم از بخش shop بازی استفاده کنم؟ اگه بدون هزینه حقیقی بگین ممنون میشم

parsa ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام ممنونم، بدون هزینه ی حقیقی تنها می تونید عضو باشگاه شده و به ازای هر باشگاهی که داخلش هستید هر ۲۱ ساعت تعداد معینی سکه دریافت کنید، این سکه ها از بخش فروشگاه قابل جمع آوری هستند و سپس می تونید برای خرید آیتم ها ازشون استفاده کنید

Sinner ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

من اسممو هرچی میزنم قبول نمیکنه میگه این اسم دردسترس نیستو همچین چیزایی
مشکل چیه؟

parsa ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

اگه اسمی که انتخاب می کنید یکتا هست سرور بازی مشکل داره، چندین بار پشت سر هم امتحان کنید درست میشه

طوفان ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام امیدوارم این مطلب کپی پیست نباشه و بتونین جواب سواله منو بدین
سواله بنده اینه ک
من از رویه ندانستن چون کیف ذخیره پوکومنام پر شده بود کامل دیگه نمیتونستم پوکومن جم کنم ندونشته ضعیف ترسن پوکومنام رو دادم رویه ترنسفر ….چون میومدن بیرون از اون محلو میتونستم پوکومن جدید بگیرم حالا سوال اینکه میتونم کنسل کنم؟؟؟و چجوری؟؟ و اینکه اگه ی دونه پوکومن خیلی قوی داشته باشم میتونم اونو بدم برایه اپگرید؟
و باز سوال اینکه الماس های لوزی شکل ب چ درد میخورن؟ خخخ و باز سوال اینکه
مجبورم همه پوکومنارو بگیرم یا حق انتخاب دارم؟؟؟میتونم یه ضعیف نگیرم ولی بجاش بگردم دنبال قوی یا باید لولم بره بالا؟؟؟الان ۱۳ عه لولم!

parsa ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

سلام، پیشنهاد می کنم هر پوکمونی که گیر میاد رو بگیرید و سپس مقایسه کنید که از یک نوع خاص کدوم پوکمون قوی تر هستش، اون رو نگه داشته و بقیه پوکمون های هم نوع رو ترنسفر کنید تا Candy دریافت کنید، سپس می تونید با استفاده از تعداد مشخصی Candy به آپگرید پوکمون نگه داشته بپردازید

فکر کنم اکثر پرسش هاتون در عبارت بالا پاسخ داده شد، همچنین شکار پوکمون هایی که تاحالا نگرفتید یک مزیت حساب میشه و باعث پیشرفت سریعتر شما میشه

دانیال ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

سلام.
ببخشید من بازی رو نصب کردم اون۳ تا پوکمون هم زدم که برای تمرینش بود.
الان هی میرم تو بازی هیچ پوکمونی رو نشون نمیده و هی بالای صفحه میزنهfailed to detect location نمیدونم چیکار کنم لطفا خیلی سریع جوابم رو بدید ممنون☺☺

parsa ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

سلام، جی پی اس دستگاه مشکل داره، از روش هایی که مکرراً در نظرات و پست های آموزشی ذکر شده استفاده کنید

محمد ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

سلام من بال هام تموم شد هر چی میگرزم دنبال پوکمون استاپ پیدا نمیکنم پارکا رو گشتم خیابون اصلی شهرمونو گشتم پیدا نمیکنم خواهش میکنم راهنمایی کنین باید چیکار کنم؟
یعنی امکانش هست مجبور بشم شهرای دیگه رو بگردم ؟

parsa ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

سلام کدوم شهر هستید؟ اگه تو شهرتون پوک استاپی نباشه مجبورید به سایر شهرها مراجعه کنید

مجید ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

با سلام و تشکر
من لول چهارم ولی پوک بال هام تموم شده بازی را هم حذف کردم و مجدد نصب کردم بازم فایده ایی نداشت.اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
ممنون میشم

parsa ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

سلام، برای جمع آوری پوک بال باید به پوک استاپ ها مراجعه کنید تا بصورت رایگان اونها رو به دست بیارید

Mobin ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
parsa ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

سلام حتماً پوکمونی در محل کنونی شما نیست یا اینکه بازی در شهر شما ارائه نشده

پریسا ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

سلام من تازه این بازی رو نصب کردم و nickname رو هرچی میزنم قبول نمیکنه! میشه راهنماییم کنید چی باید بنویسم که بپذیره؟! مرسی

parsa ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

سلام چندبار یک نام یکتا رو امتحان کنید، بعد از دو سه بار می پذیره

iman ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

سلام من نمیتونم وارد بازی شم …تو این بازی باید ثبت نام کنم؟؟؟؟یا هر اسمی خواستمو بزنم؟؟؟؟؟؟؟بعد این یکتا که میگین یعنی چی؟؟؟؟

parsa ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

سلام میتونید با جیمیل وارد بشید یا از طریق ثبت نام عمل کنید، در بخش ثبت نام باید نامی رو انتخاب کنید که پیش از این وجود نداشته باشه، مثلاً چند عدد به اسم خودتون اضافه کنید

سحر ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

پس چرا حرکت نمیکنه ? فقط اینور اونور میچرخه. چکار کنم

parsa ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

مشکل از جی پی اس هستش، در پست های بعدی ما درباره بازی پوکمون گو آموزش حل این مشکل قرار داده شده، همچنین مکرراً در پاسخ به نظرات سایر کاربران توضیح داده شده

بهراد ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

من تازه وارد بازی شدم و لول یک هستم و مشکلی که دارم اینه که بلد نیستم حرکت کنم میشه یاد بدید که چگونه حرکت کنم

parsa ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

کار خاصی قرار نیست انجام بدید، در دنیای واقعی به قدم زدن در خیابان ها پرداخته و مشاهده می کنید که کاراکتر بازی نیز حرکت میکنه

پرتو ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام ببخشید من تازه بازی رو دانلود کردم.
اما نمیتونم نقشه تهرانو دانلود کنم،مشکل چیه؟نقشه همه کشورا میشه بجز ایران.با ف**یل–تر ش–کن**م امتحان کردم نشده.چاره ای نیس؟؟؟

parsa ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام، منظورتون رو متوجه نمیشم، کافیه جی پی اس رو روشن کنید تا کوچه و خیابون های اطرافتون نمایش داده بشه

عارف ۲۲ مهر ۱۳۹۵

سلام. من بازیو شروع کردم با جیمیلم. حالا وقتی دوباره میخوام برم تو بازی این ارور رو میده: Unable to authenticate. please try again. چیز شکن رو هم روشن کردم ولی بازم نمیشه!!! کمممممممکککک

parsa ۲۲ مهر ۱۳۹۵

سلام

به علت آپدیت پوکمون گو هستش

می تونید بازی رو از این لینک زیر دریافت کرده و سپس مراحل زیر رو انجام بدید

حالت هواپیما (Airplane) رو روشن کرده و در همون حال بازی رو اجرا کنید

بعد از اینکه پیغام عدم دسترسی به اینترنت نمایش داده شد، نوتیفیکیشن بار رو باز کرده و حالت هواپیما رو غیر فعال کنید

مشاهده می کنید که پیغام اینترنت از بین میره و بعد از اون با انتخاب حساب گوگل می توانید به راحتی وارد بازی بشید

Sadaf ۲۹ مهر ۱۳۹۵

با سلام
من وقتی بازی رو دانلود کردم گزینه ی Google برام نیومد!!!در صورتی که این بازی رو در گوشیی های دیگه می‌دیدم که این گزینه رو داره.
چند بار هم حذف و دوباره نصب کردم اما بازم نیومد.
و اگر این گزینه رو نداشته باشم نمی تونم در این بازی حسابی باز کنم.
باید چی کار کنم؟

parsa ۲۹ مهر ۱۳۹۵

آخرین ورژن پلی استور بر روی گوشی تون نصب هست؟

محمدرضا ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

ببخشید من چجوری می تونم نقشه افلاین رو از گوگل مو دانلود کنم از روش بالا رفتم اما نتونستم

محمدرضا ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

ببخشید من چجوری می تونم نقشه افلاین رو از گوگل مو دانلود کنم از روش بالا رفتم اما نتونستم تازه لایق کنید با سیستم فارسی توضیح بدید

محمد پارسا ۱ آبان ۱۴۰۰

ببخشید من رسیدم لول ۵ ازم نخواست باشگاه قرمز یا آبی یا زرد انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید

افزایش لایک و فالوور

کی عکس تلگراممو دیده؟

رفع ریپورت تلگرام

کسب درآمد از ربات تلگرام

حرفه ای شدن در اینستاگرام